#3035 | Koffiepotje zilver.

Kavel verkocht
Klein model gedecoreerd met parelranden en voorzien van eikenblad versiering op de deksel. Nederland, Schoonhoven, Cornelis van Baaren, 1889, Keurtekens: staande leeuw, minerva, meesterteken, E - gebruikssporen en deukjes. 380 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt