#3036 | Koffiepotje met Komfoor zilver.

Kavel onverkocht
Klein model gedecoreerd met parelranden en daarbij een rechaud zonder brander. Nederland, Voorschoten, J. M. van Kempen & Zonen, 1906, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, W - gebruikssporen. 410 gram, 835/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt