#3037 | Theelepeltjes set in Louis XVI etui zilver.

Kavel verkocht
Fraai gedecoreerd met gegoten kroon versieringen en vergulding. Frankrijk, 19e eeuw, Keurtekens: mercurius 2 - gebruikssporen. 28 x 19 x 5,5cm, 195 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt