#3038 | (13) delige theelepeltjes set in schildpad etui.

Kavel onverkocht
Gedecoreerd met gegraveerde Biedermeier versieringen. Nederland, 19e eeuw, Keurtekens: zwaardje, onleesbaar meesterteken - gebruikssporen, deksel van doos gebarsten. 118 gram, 835/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt