#3039 | (5) delige koffieservies zilver.

Kavel verkocht
Ovaal gevormd model met geribd decor en voorzien van houten handvat. Nederland, Voorschoten, van Kempen en Begeer, 1917, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, H - gebruikssporen. 1401 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt