#3040 | Koffiepot zilver.

Kavel verkocht
Strak model met bolle buik met ebbenhouten handvat. Engeland, Birmingham, 1939, Keurtekens: leeuw, anker, P, onleesbaar meesterteken - Deksel los. H 23cm, 550 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt