#3041 | Suikerpot zilver.

Kavel verkocht
Bol model op voet voorzien van palmetranden en opgesoldeerde handvatten. Italiƫ, 20e eeuw, Keurtekens: 800, onleesbaar meesterteken - deukje. H 16cm, 259 gram, 800/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt