#3042 | Theepot zilver.

Kavel verkocht
Empire gedecoreerd voorzien van ebbenhouten handvat en leeuwenkop tuit. Belgiƫ, 1814-1831, Keurtekens: diverse keuren w.o. onbekend meesterteken - gebruikssporen. 650 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt