#3043 | Theepot zilver.

Kavel verkocht
Gelobd model op poten voorzien van ebbenhouten handvat. Engeland, Birmingham, George Unite, 1906, Keurtekens: leeuw, anker, meesterteken, g - gebruikssporen. 340 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt