#3044 | Roomstel zilver.

Kavel verkocht
Gelobd gedecoreerd op voet. Duitsland, Schwäbisch Gmünd, Gebrüder Kühn, 20e eeuw, Keurtekens: maan, kroon, meesterteken, 800 - gebruikssporen. 398 gram, 800/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt