#3046 | Koffiepotje zilver.

Kavel verkocht
Laag gebold model met ebbenhouten handvat. Engeland, Birmingham, Thomas Willmore, 1920, Keurtekens: leeuw, anker, meesterteken, V - gebruikssporen. 300 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt