#3047 | (2) Lekbakjes zilver.

Kavel verkocht
Tabs model met ring versieringen. Engeland, Birmingham, 1886, Keurtekens: leeuw, anker, M, victoria - gebruikssporen. Ø 4cm, 34 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt