#3048 | Thee en koffie servies met dienblad en roomstel .

Kavel verkocht
Uitgevoerd op voet met palmetranden gedecoreerd en adelaar tuiten. Italië, Selvazza no Dentro, Rino Greggio, 20e eeuw, Keurtekens: meesterteken, 800, belastingkeur - gebruikssporen en deukjes. 2615 gram, 800/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt