#3049 | Thee en koffie servies met dienblad en roomstel zilver.

Kavel verkocht
Gelobd hoekig model compleet met dienblad. Duitsland, Schwäbisch Gmünd, gebrúder Deyhle, 20e eeuw, Keurtekens: maan, kroon, meesterteken, sterling 925 - gebruikssporen. 3250 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt