#3050 | Roomstel zilver.

Kavel verkocht
Laag gebold model met ebbenhouten handvat. Nederland, Voorschoten, van Kempen & Begeer, 1913, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, D - gebruikssporen. 200 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt