#3051 | (3) delige set zilver.

Kavel onverkocht
W.o. koffiekan, theepot, chocoladekan voorzien van guirlande en strik decoraties en zwarte handvatten. Engeland, Londen, John, Henry & Charles Lias / Charles Stuart Harris, 1834 / 1895, Keurtekens: leeuw, panterkop, meestertekens, U, T - mokkakan afwijkende keuren. 1775 gram, 925/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt