#3052 | (2) delige koffie en thee set zilver.

Kavel verkocht
Gedecoreerd met gedraaide gelobde vormen en afgewerkt met gegoten bloemknop. Italiƫ, Vercelli, Argenteria L. A. M. di Secre & C., 1967-1971, Keurtekens: meesterteken, 800 - gebruikssporen. 685 gram, 800/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt