#3054 | koffiepotje zilver.

Kavel verkocht
Kalebas model fraai bewerkt met gedraaide cannelures. Duitsland, 19e eeuw, Keurtekens: maan, kroon, 800/1000, 3 sterren - gebruikssporen. H 10cm B 14cm, 280 gram, 800/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt