#3055 | Koffiepot zilver.

Kavel verkocht
Smal ovaal model in empire stijl met subtiele decoratie randen en houten handvat en knop. Nederland, 1912, Keurtekens: leeuw, minerva, onbekend meesterteken, C. H 14,5 x B 24,5cm, 300 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt