#3057 | Theepot met roomkannetje zilver.

Kavel verkocht
Achtkantig afgerond gevormd op druiventros pootjes voorzien van bloemknop. Nederland, Voorschoten, van Kempen, 1864, Keurtekens: staande leeuw, minerva, meesterteken, e - gebruikssporen. 510 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt