#3058 | Suikerbak zilver.

Kavel verkocht
Bol model met hengsel afgewerkt met parelrand versieringen. Nederland, Voorschoten, van Kempen en Begeer, 20e eeuw, Keurtekens: 835, meesterteken, ZII. 237 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt