#3059 | Suikerbak zilver.

Kavel verkocht
Discusvormig model met ringversieringen en hengsel. Nederland, 'S Hertogenbosch, Kempen Begeer & de Vos, 1922, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, M. 188 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt