#3060 | Roomstel zilver.

Kavel verkocht
Bol model op voet met ringversieringen. Engeland, Birmingham, G Unite & Sons & Lyde Ltd, 1932, Keurtekens: leeuw, anker, meesterteken, H - gebruikssporen en deukjes. 189 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt