#3079 | Prijs bokaal Snooker zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd op voet met klassiek gevormde handvatten. Engeland, Birmingham, 1928, Keurtekens: Anker, leeuw, D, onleesbaar meesterteken. H 17,5cm B 17cm, 330 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt