#3080 | Bokaal met Putti zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd naar Grieks voorbeeld met gegoten putti hoofdjes in medaillon met gevulde voet. Engeland, Birmingham, Synyer & Beddoes, 1903, Keurtekens: Leeuw, anker, meesterteken, d - gebruikssporen en deuken. H 20cm cm, 160 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt