#3081 | (3) delig lot vazen zilver.

Kavel verkocht
Diverse uitvoeringen waarvan 1 verzilverd. Keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen en deukjes. 60 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt