#3155 | (5) delig lot servetringen zilver.

Kavel verkocht
Diverse fraaie uitvoeringen w.o. ook vingerdoekring. 19e en 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen. 133 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt