#3156 | (3) delig lot servetringen zilver.

Kavel verkocht
Filigrain uitgevoerd en fraai gedecoreerd. 19e eeuw,gebruikssporen. 58 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt