#3157 | (4) delig lot diversen zilver.

Kavel verkocht
W. o : 3 tuitzeefjes. 19e en 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen. 38 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt