#3159 | (22) delig lot suiker / thee schepjes zilver.

Kavel verkocht
Diverse versieringen, waarvan 2 stuks verzilverd. 19e en 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren. 292 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt