#3160 | (21) delig lot zout lepeltjes zilver.

Kavel verkocht
Diverse uitvoeringen en versieringen waarvan 10 stuks geen zilver. 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren. 54 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt