#3163 | (3) delig lot diversen zilver.

Kavel verkocht
W.o. etui met priem en haaknaald, etui met 6 apostel lepeltjes. Engeland, 19e en 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren . 90 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt