#3164 | (4) delig lot beugelhengsels en beslag zilver.

Kavel onverkocht
Met diverse gegoten versieringen. Nederland, 19e en 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren. 119 gram, 835/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt