#4740 | Een wortelnoten gefineerd Hollands kruisvoet kabinet, ca. 1700.

Kavel verkocht
Onder de accoladevormige kap met gestoken kuif twee gebogen deuren, de onderkast met twee lades boven een enkele brede lade, rustend op acht poten met regelverbinding en bolpoten. Het interieur met lades. Afm. L: 47 cm, B: 220 cm, H: 247 cm. Geschatte opbrengst: € 1500 - € 2500.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt