#4741 | Een 'Gelderse' kussenkast, Holland, mid. 17e eeuw.

Kavel onverkocht
De zware kap gestoken met decor van knerren boven twee deuren met vier geprofileerde kussens in totaal, de zijstijlen met cannelures en rustend op twee bolpoten (Geen sleutel aanwezig). Afm. L: 73 cm, B: 177 cm, H: 203 cm. Geschatte opbrengst: € 1000 - € 1200.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt