#2255 | Sausboot met onderschotel zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met meegegoten versieringen en handvatten. België, Antwerpen, Delheid Frères, begin 20e eeuw, keurtekens: 800, meesterteken - gebruikssporen. 659 gram, 800/1000. Afm. L 26 cm, B 16.5 cm, H 11 cm. Geschatte opbrengst: € 350 - € 550.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt