#2256 | Nootmuskaatrasp zilver.

Kavel verkocht
Hexagonaal gevormd model voorzien van gegraveerde rocailles. Nederland, 1852, keurtekens: Leeuw, Minerva, onbekend meesterteken, S - gebruikssporen deukjes en reparatie. 28 gram, 835/1000. Afm. L 6.5 cm, B 2.5 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 200.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt