#2257 | (2) delig stel sausboten zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met gebolde bodem en 3 opgesoldeerde poten. Verenigd Koninkrijk, Chester, George Nathan & Ridley Hayes, 1910, keurtekens: Leeuw, stadskeur, meesterteken, K - gebruikssporen en deukjes. 205 gram, 925/1000. Afm. L 13.5 cm, H 8.5 cm. Geschatte opbrengst: € 125 - € 200.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt