#2258 | (2) delig lot strooibussen zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd als pagodes. Japan, 20e eeuw, keurtekens: Sterling , onbekend meesterteken, ZI - gebruikssporen en deukjes. 51 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 40 - € 80.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt