#2259 | Strooibus zilver.

Kavel verkocht
Groot model voorzien van gegoten, gedraaide vormen en deels opengewerkte strooidop. Verenigd Koninkrijk, Birmingham, George Nathan & Ridley Hayes, 1897-1916, keurtekens: Leeuw, anker, meesterteken - gebruikssporen en deukjes. 218 gram, 925/1000. Afm. H 16 cm. Geschatte opbrengst: € 125 - € 200.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt