#2260 | (6) delige set messenleggers zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd in Empire-stijl. Belgie, Antwerpen, Delheid Frères, 19e eeuw, keurtekens: Meesterteken, A2. 191 gram, 835/1000. Afm. L 9 cm, H 5.5 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 200.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt