#2261 | (4) delige set zoutbakjes zilver.

Kavel verkocht
Schelpvormig model, voorzien van opgesoldeerde bolpootjes. Mexico, 20e eeuw, keurtekens: Silver Mexico, ZII - gebruikssporen. 74 gram, 835/1000. Afm. L 7 cm, B 6 cm, H 2 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 100.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt