#2262 | (4) delige set tafelkleedklemmen zilver.

Kavel verkocht
In diverse uitvoeringen w.o. kaartspel, fazant en zeilschip. Nederland, Zutphen, B.W. van Eldik, 20e eeuw, keurtekens: Meesterteken, Zwaardje - gebruikssporen. 59 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 30 - € 80.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt