#2312 | Broodmand zilver.

Kavel onverkocht
Ovaal gevormd model met golvende randen, opgesoldeerde parelrand, poten en handvatten. Nederland, 's-Gravenhage, D.J. Aubert & Zoon, 1999, keurtekens: Staande leeuw, Minerva, meesterteken, p. 375 gram, 925/1000. Afm. L 32 cm, B 20 cm, H 13 cm. Geschatte opbrengst: € 225 - € 350.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt