#2311 | Fruitschaal op voet zilver.

Kavel onverkocht
Modern gestileerd model voorzien van parelrand-handgrepen. België, Brussel, Wolfers Frères, 20e eeuw, keurtekens: 835, meesterteken. 499 gram, 835/1000. Afm. H 5 cm, Diam 26.5 cm. Geschatte opbrengst: € 270 - € 450.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt