#2310 | Bonbonmandje zilver.

Kavel verkocht
Fraai gegoten ovaal model met deels opengewerkte zijrand voorzien van florale versieringen en opgesoldeerde handvatten. Nederland, Schoonhoven, H. Hooijkaas, 1966, keurtekens: Leeuw, Minerva, meesterteken, g. 150 gram, 835/1000. Afm. L 17.3 cm, B 11 cm, H 5.5 cm. Geschatte opbrengst: € 80 - € 140.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt