#2309 | Broodmand zilver.

Kavel verkocht
Ovaal model voorzien van opengewerkte zijkant, versierd met filet- & parelranden en gegraveerde pauwen. Opgesoldeerde klauwpoten. Nederland, Schoonhoven, G. Wijland, 1965, keurtekens: Leeuw, Minerva, meesterteken, F. 433 gram, 835/1000. Afm. L 28 cm, B 19 cm, H 10 cm. Geschatte opbrengst: € 240 - € 400.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt