#2308 | Pastilleschaaltje zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met gehamerde versiering, opgesoldeerde bolpoten en knopversiering. Duitsland, Bremen, BWKS (Bremer Werkstätten für Kunstgewerbliche Silberarbeiten), 20e eeuw, keurtekens: Maan, kroon, 925, meesterteken - gebruikssporen en deukjes. 84 gram, 925/1000. Afm. L 14.4 cm, B 8.5 cm, H 4 cm. Geschatte opbrengst: € 45 - € 90.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt