#2304 | Sierschaaltje zilver.

Kavel verkocht
Schuitvormig model voorzien van meegegoten florale versieringen en opgesoldeerde putti. Staand op 4 opgesoldeerde poten. Verenigd Koninkrijk, Londen, William Moering, 1902, keurtekens: Leeuw, panterkop, meesterteken, g, 930 - gebruikssporen. 90 gram, 925/1000. Afm. L 9 cm, B 5 cm, H 7 cm. Geschatte opbrengst: € 55 - € 100.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt