#2303 | Soezenmand zilver.

Kavel verkocht
Schuitvormig model voorzien van leeuwenkophandvatten, filetrand en opgewerkte spijlenrand. Nederland, Voorschoten, Kennis & van der Ree, 1920, keurtekens: Leeuw, Minerva, meesterteken, K - gebruikssporen. 226 gram, 835/1000. Afm. L 18.5 cm, B 14 cm, H 7.5 cm. Geschatte opbrengst: € 125 - € 225.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt